Świeża porcja inspiracji

Wszystko zaczyna się od słowa „chcę”, „mogę”, „potrafię”. Przekonaj się o tym czytając najnowsze wydanie magazynu „OMEGA. Idea Book dla branży funeralnej.”

Jeśli chcesz odnosić  sukcesy na rynku polecamy działanie dwutorowe: z jednej strony odpowiadanie na potrzeby klientów, a z drugiej – kreowanie ich doświadczeń związanych z marką. Jak to zrobić? Krok pierwszy – spojrzeć na swój biznes oczami tych, którzy z produktu lub usługi korzystają. Nie jest to łatwe, ale na pewno warto. O projektowaniu doświadczeń klienta domu pogrzebowego rozmawialiśmy podczas majowego FUNERAL FORUM a w tym wydaniu możesz poznać przepis na nowoczesny biznes w dziale MARKETING FUNERALNY.

Jeśli interesują cię kierunki, w jakich zmierza branża funeralna w Europie – zajrzyj do działu TREND BOOK. Targi BEFA Forum w Düsseldorfie zrobiły na nas wrażenie rozmiarem i aranżacją stoisk. Były to, bez wątpienia, jedne z najładniejszych targów branżowych jakie dotychczas odwiedziliśmy i najbardziej... technologiczne. Kilkunastu wystawców prezentowało mniej lub bardziej zaawansowane rozwiązania informatyczne wspierające codzienną pracę przedsiębiorcy pogrzebowego lub pomagające w budowaniu relacji z klientami.

Ten rok obfituje w interesujące branżowe spotkania. W maju odbyła się druga edycja FUNERAL FORUM, pierwsza międzynarodowa. W czerwcu, w Chinach miał miejsce pierwszy Światowy Szczyt Kobiet Branży Pogrzebowej – redakcja magazynu „Omega. Idea Book dla branży funeralnej” też pozostawiła na nim swój ślad kierując do uczestniczek spotkania krótką wiadomość video. Dobre relacje będziemy też nawiązywać podczas International Convention FIAT-IFTA oraz IV World Funeral Industry Meeting odbywających się w drugiej połowie września w Santa Cruz w Boliwii. Na zaproszenie pani Teresy Savedra, Prezydent FIAT-IFTA, zabierzemy głos w międzynarodowej dyskusji na temat wyzwań stojących przed branżą pogrzebową.

Do zobaczenia wkrótce podczas listopadowych targów MEMENTO Poznań!

 

Katarzyna Supa
Redaktor naczelna Magazynu OMEGA

 

PRENUMERATA MAGAZYNU "OMEGA" JEST BEZPŁATNA!

Chcesz otrzymywać magazyn "OMEGA"?
Wejdź na stronę www.magazynomega.pl

Najnowsze wydanie już wkrótce znajdzie się w Twojej skrzynce pocztowej!

okladka_3_2018.jpg spis_tresci_3_2018.jpg

Wstecz

Współpraca Medialna