Melex z Nagrodą Gospodarczą

Firma Melex została uhonorowana przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Nagrodą Gospodarczą w kategorii Międzynarodowy Sukces. Serdecznie gratulujemy!

W czwartek 16 listopada, Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej uhonorował firmę Melex Nagrodą Gospodarczą w kategorii Międzynarodowy Sukces. W czasie Kongresu 590 w podrzeszowskiej Jasionce przekazał na ręce dyrektora Dariusza Gujdy wyróżnienia przyznawane firmom, które osiągają znaczące sukcesy na rynkach zagranicznych.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP to wyróżnienie gospodarcze, przyznawane raz do roku przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Nagrodę otrzymują firmy polskie za znaczące sukcesy na rynkach zagranicznych.

melex_nagroda_2.jpg

Nagrodą Prezydenta RP zostały uhonorowane najlepsze podmioty gospodarcze w kraju, które przyczyniają się do rozwoju polskiej gospodarki, promują Polskę na arenie międzynarodowej oraz stanowią wzór dla innych firm.

W ramach Nagrody Gospodarczej 2017 Prezydent RP wręczył wyróżnienia w sześciu kategoriach ustanowionych w 2016 roku. Melex został wyróżniony w kategorii Międzynarodowy Sukces. Firma nieprzerwanie od 46 lat reprezentuje Polskę na rynkach całego świata oferując nowoczesne pojazdy elektryczne.

 

Źródło i foto: melex.com.pl

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact