Eksperci zapraszają na FUNERAL FORUM

FUNERAL FORUM 2018 już za miesiąc! Czy znasz już ekspertów tego wyjątkowego wydarzenia szkoleniowo-konferencyjnego z obszaru marketingu i sprzedaży? Sprawdź, o czym będziemy rozmawiać, jakie umiejętności rozwijać.

>> Zobacz program Funeral Forum <<

>> Zarejestruj się! <<

Poznaj ekspertów FUNERAL FORUM 2018!


marek_borowinski.jpg


dr Marek Borowiński, Show Doctor

Shop Doctor – lekarz sklepów. Konsultant, doradca i szkoleniowiec wielu firm. Jest autorem licznych publikacji z tej dziedziny. Szczególnym uznaniem cieszą się audyty sklepów różnych branż, które przeprowadza, poprawiając ich funkcjonowanie, sprzedaż i komunikację marketingową.

W czasie Funeral Forum pokaże, jak zaaranżować miejsce obsługi klienta w domu pogrzebowym, aby stało się cichym sprzedawcą oraz jak prezentować produkty i usługi od jak najlepszej strony.

 

 

Izabela Ławniczak, Very Human Services

Doświadczona moderatorka procesów kreatywnych i projektowych w oparciu o design thinking. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z innowacją tworzoną w oparciu o potrzeby ludzi w firmach i organizacjach.

W czasie Funeral Forum przeprowadzi uczestników przez sesję kreatywną – wyjdziemy poza rutynowe myślenie i spojrzymy na wszystko z innej niż dotychczas perspektywy.


izabela_lawniczak.jpgrafal_blachowski.jpg


Rafał Błachowski, Błachowski i Partnerzy

Od kilkunastu lat związany bezpośrednio ze sprzedażą poprzez wszystkie stanowiska: handlowe, managerskie i zarządcze. Dzieli się doświadczeniem z zakresu nowych strategii sprzedażowo-marketingowej oraz pozyskiwania i budowania relacji z Klientami.

Warsztat z wykorzystaniem kamery sprawi, że dostrzeżesz związki między komunikacją niewerbalną a skutecznością sprzedaży.

dr Piotr Kiembłowski, Fundacja NAGLE SAMI

Psycholog, psychoterapeuta, trener biznesu, konsultant, coach i nauczyciel akademicki.

Posiada ponad 15-letnią praktykę w edukacji studentów i pracowników wielu organizacji. Współpracuje z wiodącymi firmami szkoleniowymi w obszarach tematycznych związanych z usprawnieniem procesów zarządzania.

W czasie Funeral Forum opowie o dobrych praktykach w komunikacji z klientem w żałobie.


piotr_kiemblowski.jpgpiotr_kaminski.jpg


Piotr Kamiński, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Ekspert z obszaru Mediów Elektronicznych.

Będzie mówił o efektywnym pozyskiwaniu klientów branży funeralnej w internecie.

 

stopka_news_www.png

Termin zgłoszeń uczestnictwa w Funeral Forum upływa 18 maja

 

logotypy_funeral_forum_2018.jpg

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact