Cmentarz z ludzkimi twarzami

W dniach 25 i 26 maja na FUNERAL FORUM w Poznaniu, poznasz prostą metodę, która w kilku krokach pozwala umieścić fotografię na całej powierzchni tablicy pogrzebowej.

Wchodzisz na cmentarz i widzisz ludzkie twarze zamiast napisów. Nie czytasz - Janusz Nowack lecz widzisz twarz Janusza. Nie czytasz - Zofia Nowacka lecz widzisz twarz Zofii. Szczególne wrażenie robi kwatera z nowymi nagrobkami. Zamiast spotkania z krzyżem, opisaną tabliczką i drewnianą obudową, dochodzimy do wizerunku bliskiej osoby. To sprawia, że mogiła jest wyróżniona spośród wszystkich wokół. Widok bliskiej twarzy jest o niebo milszy niż patrzenie na zestawy liter.

Czy taka forma tabliczek nagrobnych ma szanse przyjąć się? Jak każda nowość - zapewne nie od razu. Wiemy, że wielu, którzy tęsknią za taką alternatywą. Od kiedy metoda umieszczania fotografii na całej tablicy pogrzebowej stała się łatwo dostępna, znajduje coraz więcej chętnych aby to zrobić.

Wykonanie jest szybkie i nie wymaga specjalnych umiejętności. Możesz to sprawdzić osobiście. W dniach 25 i 26 maja na FUNERAL FORUM w Poznaniu, pokażemy prostą metodę, która w kilku krokach pozwala umieścić fotografię na całej powierzchni tablicy pogrzebowej.

Zapraszam serdecznie, Mirek Grodecki, E.GRAMI

Wstecz

Współpraca Medialna