Aktualności
13.03.2020
Oświadczenie w sprawie nowej daty targów Memento

[ więcej ]


03.03.2020
Nasz apetyt na nowe produkty i usługi pogrzebowe nie słabnie. Z radością witamy nowe inicjatywy, przyglądamy się im z zaciekawieniem i przedstawiamy je Wam na łamach magazynu. Z uwagi na sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie wydanie udostępniamy również on-line.

[ więcej ]


02.12.2019
Grupa MTP, największy w Polsce organizator targów, konferencji i kongresów, intensyfikuje walkę z naruszaniem praw własności intelektualnej podczas organizowanych przez siebie wydarzeń. Wraz z jedną z największych polskich kancelarii prawnych – SMM Legal, wdrażają innowacyjny projekt zapewniający wystawcom szybkie rozwiązywanie sporów dotyczących własności intelektualnej – IP Friendly

[ więcej ]


25.11.2019
W tegorocznych warsztatach i wykładach odbywających się w ramach FUNERAL FORUM wzięło udział 72 przedstawicieli branży – przedsiębiorców oferujących produkty funeralne oraz właścicieli i pracowników zakładów pogrzebowych z całej Polski. To nowy rekord frekwencyjny tego wydarzenia.

[ więcej ]


25.11.2019
To było niezwykle inspirujące spotkanie! Zobacz fotorelację ze spotkania profesjonalistów.

[ więcej ]


22.11.2019
W tegorocznych warsztatach i wykładach odbywających się w ramach FUNERAL FORUM bierze udział 70 przedstawicieli branży – przedsiębiorców oferujących produkty funeralne oraz właścicieli i pracowników zakładów pogrzebowych z całej Polski. To nowy rekord frekwencyjny tego wydarzenia.

[ więcej ]


15.11.2019
Partnerzy Funeral Forum, które startuje 22 listopada przygotowali liczne bonusy i oferty specjalne. Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad udziałem – czasu masz naprawdę niewiele. Termin zgłoszeń upływa 18 listopada o północy.

[ więcej ]


11.11.2019
Z radością witamy w gronie partnerów Funeral Forum 2019 markę LAPIDARIS – historia wyryta w kamieniu.

[ więcej ]


Współpraca Medialna