Aktualności
08.10.2018
Wspólnie wypromujemy jego najnowsze produkty, technologie i usługi.

[ więcej ]


05.10.2018
Już kilkadziesiąt firm potwierdziło udział w tegorocznych targach funeralnych MEMENTO Poznań. W czasie wydarzenia na polskim rynku zadebiutuje liczna grupa zagranicznych przedsiębiorstw. Zwiedzający zobaczą w Poznaniu innowacyjne produkty i usługi przydatne w codziennej pracy zakładu pogrzebowego.

[ więcej ]


05.10.2018
Już 14-15 listopada w Katowicach odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie marketingowe tej jesieni w Polsce.

[ więcej ]


01.10.2018
Podczas Międzynarodowej Konwencji FIAT-IFTA połączonej z IV World Summit of Funeral Industry, które odbyły się w dniach 26-30 września w Santa Cruz de la Sierra w Boliwii w drodze tajnego głosowania wyłoniono nowy zarząd organizacji. Nowym Prezydentem wybrany został pan Hiroshi Kitajima z Japonii. Organizacja zrzeszająca profesjonalistów branży pogrzebowej i cmentarnej z całego świata działać będzie pod jego sterami do roku 2020.

[ więcej ]


30.09.2018
W ostatnim dniu września, Ameryka, Europa i Afryka celebrują życie tych, którzy odeszli, a także tych którzy są z nami oraz naszego własnego. Święto powstało w 2012 roku z inicjatywy Stowarzyszenia Firm Pogrzebowych Ameryki Łacińskiej ALPAR, realizowane jest przy współpracy z organizacjami branżowymi z całego świata. Do zapoznania się z przesłaniem tej inicjatywy zachęca również Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe.

[ więcej ]


18.09.2018
W dniach 26-30 września w Santa Cruz de la Sierra w Boliwii odbędzie się IV World Summit of Funeral Industry połączone z Międzynarodową Konwencją FIAT-IFTA. To najważniejsze spotkanie światowych decydentów w branży pogrzebowej.

[ więcej ]


29.08.2018
Wszystko zaczyna się od słowa „chcę”, „mogę”, „potrafię”. Przekonaj się o tym czytając najnowsze wydanie magazynu „OMEGA. Idea Book dla branży funeralnej.”

[ więcej ]


21.08.2018
11 października Fundacja NAGLE SAMI, partner wydarzenia FUNERAL FORUM, organizuje szkolenie dotyczące kontaktu z klientem w żałobie skierowane przede wszystkim do przedstawicieli zakładów pogrzebowych. Czytelnicy magazynu „Omega” mogą skorzystać z 20% zniżki!

[ więcej ]


Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact