Na Forum zapraszają...

Joanna Nalewajko, JML FUNERIS sp. z o.o.

Po wielu pozytywnych komentarzach ze strony naszych zaprzyjaźnionych firm z branży pogrzebowej o poprzedniej edycji Funeral Forum, stwierdziliśmy jednogłośnie, że w najbliższej edycji nie może nas zabraknąć.
Serdecznie zapraszamy do udziału w tym ciekawym wydarzeniu, podczas którego zdobędą Państwo dużo wiedzy praktycznej, dotyczącej rozwoju swojego biznesu. Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będziemy mogli porozmawiać o formalnych, praktycznych i biznesowych aspektach związanych z budową i prowadzeniem krematorium.

zaproszenie_ff_prelegent.jpg

dr Marek Borowiński

Podczas Funeral Forum opowiem, jak przygotować miejsce obsługi, aby było przyjazne dla rodzin odwiedzających dom pogrzebowy oraz o tym, jak otoczenie domu pogrzebowego staje się ważnym komunikatem budującym profesjonalny wizerunek w społeczności lokalnej. Podpowiem i pokażę jak nowocześnie i właściwie prezentować produkty i usługi, tak, aby zyskały aprobatę wśród potencjalnych zamawiających. Wszystko po, to, aby branża funeralna rozwijała się  i profesjonalizowała dążąc do najwyższych standardów obsługi w swoim zakresie.

zaproszenie_ff_marek_borowinski.jpg

Marek Szustak, Auto Idea  Autoryzowany Dealer Mercedes – Benz

Mamy przyjemność zaprosić producentów i wszystkich zainteresowanych branżą na Funeral Forum. Nie mamy wątpliwości co do tego, że druga edycja tego wydarzenie będzie równie profesjonalna i merytoryczna jak pierwsza. Funeral Forum daje wiele możliwości do poznania ludzi z branży, a także do poszerzenia swojej wiedzy na wykładach i warsztatach. Dlatego też zapraszamy wszystkich Państwa na spotkanie z nami podczas wykładu, na którym poruszymy temat korzyści płynących z homologacji auta.

zaproszenie_ff_marek_szustak.jpg

Grzegorz Smykalla, Zniczpamieci.pl

Już po zeszłorocznym Funeral Forum, wiedziałem, że jak tylko znów nadarzy się okazja, należy wybrać się na to wydarzenie. Nie chodzi tu o aspekt biznesowy. Wiedza przekazywana podczas warsztatów i wykładów jest bardzo cenna, zarówno dla ludzi stawiających pierwsze kroki w branży pogrzebowej, jak i doświadczonych przedsiębiorców. Ludzie, których się tu spotyka są przyjaźnie nastawieni, chcą poszerzać swoje horyzonty i stawiają pytania, które nigdy nie pozostają bez odpowiedzi. Zachęcam Państwa serdecznie do uczestnictwa w majowym Funeral Forum. Jest to jedno z niewielu miejsc, gdzie można spotkać osoby z branży o otwartych umysłach, które chętnie dzielą się wiedzą.

zaproszenie_ff_grzegorz_smykalla.jpg

 

Monika Śleziońska i Marta Cała Sturzbecher
Agencja Marketingowa MOMA, www.marketingfuneralny.pl

Zapraszamy na jedyne wydarzenie w branży funeralnej tak nowocześnie i profesjonalnie odpowiadające na potrzeby zakładów pogrzebowych w Polsce. Chcąc jak najlepiej wywiązać się z obietnicy, danej uczestnikom pierwszego Funeral Forum, zajęłyśmy się tematem obsługi klienta i fizycznymi artefaktami, które powinny tej obsłudze towarzyszyć. Podczas szkolenia wspólnie z Państwem zastanowimy się nad tym, jak przeprowadzić pełen proces obsługi klienta i w co go wyposażyć, aby zmaksymalizować powodzenie.O ile można było się zastanawiać nad udziałem w pierwszej edycji Funeral Forum, tak druga stanowi punkt obowiązkowy w kalendarzu wydarzeń branżowych dla wszystkich właścicieli zakładów pogrzebowych w Polsce.

zaproszenie_ff_moma.jpg

Marcin Tutak, TuSoft Systemy Informatyczne

Dla producentów produktów funeralnych wydarzenie Funeral Forum jest dobrą okazją, aby zaprezentować wyniki swojej pracy konkretnemu gronu odbiorców – osobom decyzyjnym: właścicielom i zarządom domów pogrzebowych, którzy są zainteresowani unowocześnieniem swojej oferty, wyznaczaniem nowych standardów obsługi klienta. Jak pokazała pierwsza edycja Forum, która okazała się sukcesem, branża funeralna w Polsce jest otwarta na takie wydarzenia.
Podczas tegorocznego Funeral Forum firma TuSoft zaprezentuje kompleksowe oprogramowanie dla zakładów pogrzebowych. Chcesz wiedzieć jak oprogramowanie może usprawnić Twoją pracę – zapraszam na Funeral Forum!

zaproszenie_ff_marcin_tutak.jpg

Rafał Błachowski, przedsiębiorca, trener Błachowski i Partnerzy Centrum Szkoleń i Doradztwa Biznesowego, www.skutecznakomunikacja.pl

Zapraszam na godzinny warsztat "Komunikacja niewerbalna a skuteczna sprzedaż" – żadnych slajdów, wyłącznie flipchart, praca z kamerą i analiza filmów. Czysta praktyka! Dzięki udziałowi w praktycznym warsztacie z wykorzystaniem kamery video:
* będziesz znał podstawy dotyczące prowadzenia prawidłowej komunikacji niewerbalnej,
* będziesz wiedział jak budować spójność przekazu komunikacji werbalnej z mową ciała,
* będziesz miał świadomość jak niewłaściwa mowa ciała w procesie sprzedaży potrafi zniweczyć cały przekaz i odbiór, jaki chcesz osiągnąć u Klienta,
* będziesz rozumiał dlaczego mowa niewerbalna jest kluczowym kanałem komunikacji.

Spotkajmy się na Funeral Forum 2018!

zaproszenie_ff_rafal_blachowski.jpg


Izabela Ławniczak, Very Human Services

Mówi się, że żeby wpaść na świetny pomysł, trzeba być kreatywnym. To trochę frustrujące, bo większość z nas za kreatywnych wcale się nie uważa. Czy zatem nie ma dla nich nadziei na wymyślenie czego fajnego? Otóż jest! Kreatywność to nie talent, z którym trzeba się urodzić. Wymyślania pomysłów można się nauczyć. To jest umiejętność tak, jak jazda samochodem, czy mówienie po niemiecku.

Twórcze myślenie można stymulować i wyćwiczyć, i to w każdym wieku. Pomagają w tym odpowiednie ćwiczenia i techniki kreatywne. Zapraszam na 120 minutowy warsztat, podczas którego wyjdziecie poza rutynowe myślenie i spojrzycie na wszystko z innej niż dotychczas perspektywy.

zaproszenie_ff_iza_lawniczak.jpg

Klaudia i Piotr Palińscy, firma PLASTMET

Bardzo cieszymy się, że organizatorzy Funeral Forum zdecydowali się na drugą edycję. Wydarzenie wspominamy bardzo ciepło i już dziś cieszymy się na ponowne spotkanie. Funeral Forum to bardzo dobrze przygotowane przedsięwzięcie, byliśmy pod wrażeniem części merytorycznej oraz całej organizacji. Najbardziej jednak nie możemy doczekać się nowych kontaktów, które mamy nadzieję zaowocują długą i produktywną współpracą. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na Funeral Forum oraz spotkania się z nami na stoisku partnerskim PLASTMET. Do zobaczenia w maju!

zaproszenie_ff_plastmet.jpg

Dr Piotr Kiembłowski, Fundacja NAGLE SAMI

Funeral Forum to miejsce wymiany doświadczeń przedsiębiorców, specjalistów i dostawców związanych z branżą pogrzebową. Profesjonalne podejście do organizacji tego przedsięwzięcia pozwala uczestnikom wzbogacić swoją wiedzę i poznać osobiście osoby, z którymi współpraca może poprawić efektywność ich działań a klientom zapewnić wyższe standard oferowanych usług, w specyficznej i wymagającej szczególnej uwagi sytuacji, jaką jest pożegnanie bliskich. Zapraszam na Funeral Forum, gdzie będę miał okazję przedstawić problematykę komunikacji z osobą po stracie.

zaproszenie_ff_piotr_kiemblowski.jpg

Robert Mieldziuk, dyrektor projektu MEMENTO Poznań

Z przyjemnością zapraszam na drugą edycję Funeral Forum. Liczne pochlebne opinie ze strony uczestników ubiegłorocznego Forum na temat poruszanych zagadnień, formuły i organizacji wydarzenia stały się dla nas bazą do rozwijania tego wyjątkowego spotkania. Państwa sugestie dotyczące poszerzenia tematów prezentowanych podczas pierwszej edycji Funeral Forum, jak i zaprezentowania nowych zostały przez nas uwzględnione w tegorocznym programie. Jestem przekonany, że dostarczymy kolejną solidną porcję wiedzy na tematy interesujące branżę, że zainspirujemy Państwa do ulepszenia codziennej działalności Państwa firm. Dołożymy wszelkich starań  by Funeral Forum było również okazją do nieformalnych spotkań w miłym towarzystwie, wymiany poglądów na tematy branżowe i nie tylko, co z pewnością wzbogaci nasze doświadczenia. Do zobaczenia w maju!

zaproszenie_ff_robert_mieldziuk.jpg

 

Aneta Zdyb, firma CARMEN

FUNERAL FORUM to nie tylko szkolenie, to nie tylko informacje o trendach w branży funeralnej… to przede wszystkim możliwość wymiany doświadczeń, możliwość kontaktu z osobami zaangażowanymi w tematykę funeralną. Warto wziąć udział, bo tu otrzymuje się mnóstwo wskazówek, inspiracji, nowych pomysłów na biznes. To również cenny czas na prowadzenie rozmów handlowych, wzajemną pomoc i wsparcie, wymianę opinii i uwag.

Carmen jako partner wydarzenia, po raz kolejny przygotowuje stoisko z nowymi propozycjami dla Zakładów Pogrzebowych. Cieszę się z możliwości takiej współpracy. Serdecznie zapraszamy na FUNERAL FORUM i na stoisko partnerskie Firmy CARMEN.

zaproszenie_ff_carmen.jpg

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna