Na forum zapraszają...

.

Krzysztof Wolicki, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe popierało i zawsze będzie wspierało wszelkie inicjatywy służące dobru szeroko pojętej branży usług cmentarno-pogrzebowych. Naszym marzeniem jest doprowadzenie do tego, aby zawód przedsiębiorcy pogrzebowego stał się zawodem zaufania publicznego. Niewątpliwie inicjatywa Funeral Forum zaplanowana na dwa listopadowe dni (9 i 10) przysłuży się do rozwoju branży. Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe z przyjemnością jest współorganizatorem  zarówno Funeral Forum, jak i targów funeralnych MEMENTO Poznań im. Wojciecha Krawczyka. Serdecznie zapraszam na oba wydarzenia.

zaproszenie_ff_prelegent-1.jpg

Dr Marek Borowiński, Shop Doctor (prowadzący program telewizyjny Sklepowe Rewolucje), konsultant, doradca, szkoleniowiec, moderator Funeral Forum

Czy jesteście gotowi otworzyć się na zmiany, lepiej poznać i zrozumieć swoich przyszłych klientów oraz wdrożyć nowoczesne sposoby komunikacji, narzędzia marketingowe, rozwiązania, które zwiększą efektywność waszych działań biznesowych?

Serdecznie zapraszam na pierwsze w Polsce Funeral Forum. Wyjątkowe wydarzenie odbywające się na początku listopada w Poznaniu będzie okazją do spojrzenia na branżę funeralną z nowej perspektywy,  w wielu obszarach jednocześnie. Podczas Funeral Forum z przyjemnością podzielę się z Wami swoją wiedzą z obszaru psychologii postrzegania przez klienta Waszego  zakładu pogrzebowego, usług i produktów. Opowiem również o Visual Merchandisingu w branży funeralnej a także psychologii efektywnej sprzedaży w biznesie pogrzebowym na styku świata realnego z wirtualnym. Jestem przekonany, że Funeral Forum na długo pozostanie w Waszej pamięci jako cenne źródło wiedzy. Do zobaczenia w Poznaniu!

zaproszenie_ff_prelegent-004.jpg

Martyna Ochojska, Mortis Design

Udział w Funeral Forum daje szansę dowiedzenia się jak ważna jest komunikacja wizualna naszej firmy. Pokażę Państwu, że logo nie jest tylko zwykłą „ilustracją marki”, ale spójną informacją, nasuwającą odpowiednie skojarzenia i ładunek emocjonalny. Zadamy sobie pytanie, jak postrzegana jest nasza marka, co sobą komunikuje i z czym chcemy aby była kojarzona. Poznamy przykłady udanych rebrandingów firm z długą historią, a także obejrzymy inspirujące projekty nowo powstałych brandów. Będziemy rozmawiać o tym, jak świadomie kreować wizerunek firmy, który spójnie wpisuje się w całą filozofię marki.

zaproszenie_ff_prelegent-002.jpg

Jo Jurga, NURN. design for death

Funeral Forum to szansa na przyjrzenie się bliżej światowym trendom branży funeralnej, to rzetelna wiedza związana z produktem, rynkiem i usługami, które już znamy i stosujemy oraz takimi, które będą dostępne i pożądane w najbliższej przyszłości. To szersze spojrzenie na branżę, która musi nieustająco podążać oraz niejednokrotnie przewidywać potrzeby klientów oraz  zmiany społeczne. To możliwość zastanowienia się jakie usługi i produkty chcemy świadczyć naszym klientom i gdzie jako firma chcemy być w przeciągu kilku najbliższych lat.

zaproszenie_jo_jurga.jpg

Michał Firlej, Związek Pracodawców Branży Kamieniarskiej

Funeral Forum to interdyscyplinarne spotkanie ludzi związanych z branżą funeralną. Dzięki szerokiej tematyce możliwe będzie spojrzenie na branżę zupełnie z innej strony niż dotychczas. Jestem pewien, że poznanie nowych ludzi i ich sposobu myślenia może wpłynąć na rozwój firm. W trakcie Forum podejmę tematykę błędów występujących w pracach nagrobkowych, których następstwa często mają swój finał w sądach. Do zobaczenia!

zaproszenie_ff_prelegent.jpg

Marta Cała-Sturzbecher, agencja MOMA, www.marketingfuneralny.pl

Funeral Forum to pierwsze wydarzenie dedykowane branży usług pogrzebowych oparte o wiedzę ekspercką z bardzo szeroko pojętego obszaru komunikacji. Wieloaspektowość poruszanych tematów, przy jednoczesnym skupieniu na wizerunku i rozwoju przedsiębiorstw sprawia, że to także jedyne wydarzenie w swoim rodzaju.
Co ważne, Funeral Forum podchodzi do branży usług pogrzebowych przełamując tradycyjne podejście do komunikacji, które cały czas funkcjonuje w branży. Podczas, gdy tematy marketingowe rzadko podejmowane są przez przedsiębiorców pogrzebowych, wydarzenie promuje nowoczesne podejście, nie odbiegające od rynkowych trendów.

zaproszenie_marta_cala.jpg

Piotr Paliński, firma PLASTMET

Funeral Forum to pierwsze tego typu wydarzenie branży pogrzebowej w Polsce. Warto wziąć udział w tym evencie, aby poznać nowe rozwiązania dla swojego biznesu. Na pewno nie zabraknie nowości i trendów oraz okazji do rozmowy z partnerami wydarzenia.

zaproszenie_piotr_palinski.jpg

Artur Sudenis, odpowiedzialny za ofertę „limo4rent” w Planet Car Lease Polska

Niesamowicie serdecznie chciałbym zaprosić Państwa do udziału w niespotykanym do tej pory wydarzeniu jakim będzie pierwsza edycja konferencji Funeral Forum. Odkryjemy przed Wami nowe możliwości użytkowania i zakupu specjalistycznych środków transportu a w kuluarach spotkania stworzymy atmosferę do wymiany poglądów i wiedzy na tematy silnie powiązane z Państwa branżą.
Mamy ogromną nadzieję, że Funeral Forum stanie się dla branży w pełni profesjonalną platformą biznesową oraz miejscem wymiany doświadczeń.

zaproszenie_artur_sudenis.jpg

Aneta Zdyb, firma CARMEN

Funeral Forum to całkiem nowy pomysł, całkiem nowe doświadczenie zaproponowane dla branży pogrzebowej w Polsce. Od wielu lat nasza firma uczestniczy we wszystkich edycjach targów pogrzebowych w kraju. Zwykle odbywające się wówczas konferencje, mocno branżowe, były dla nas nieosiągalne z uwagi na uczestniczenie w nich jako wystawcy – na naszym stoisku zawsze mamy dużo klientów, a co za tym idzie trudno nam wygospodarować czas nawet na najciekawszą prelekcję. Mam nadzieję, że w przypadku Forum, odbywającego się w innym terminie niż targi, wszyscy uczestnicy będą mogli wykorzystać ten czas efektywnie i twórczo zarówno w trakcie konferencji, jak i w kuluarach, w konwersacjach, rozmowach, spotkaniach z kolegami oraz współpracownikami z szeroko pojętej branży funeralnej. Jako już zdeklarowany uczestnik tego wydarzenia, zapraszam do udziału w Funeral Forum!

zaproszenie_ff_prelegent.jpg

Grzegorz Smykalla, Zniczpamieci.pl

Funeral Forum to wydarzenie, podczas którego zaprezentują się specjaliści z różnych dziedzin, którzy mogą pomóc Państwu w prowadzeniu działalności. Warto wziąć udział, ponieważ nie będą się Państwo nudzić, no i zawsze warto poznawać ciekawych ludzi. Zapraszam na Funeral Forum, będzie to bardzo edukacyjne przeżycie. Odkryjemy przed Wami nowe trendy, drogi jak można reklamować swoją firmę, jak zwiększyć swoją konkurencyjność, i jak się wyróżnić, w dobrym znaczeniu tego słowa.

zaproszenie_grzegorz_smykalla.jpg

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact