Organizator: Grupa MTP

Pokaż się z dobrej strony na łamach magazynu OMEGA

Podziel się

Trwają prace nad pierwszym tegorocznym wydaniem magazynu „OMEGA. Idea Book dla branży funeralnej”. Nie przegap swojej szansy na pokazanie się z dobrej strony w wiodącym magazynie branżowym! Zamówienia na działania promocyjne są przyjmowane do 4 lutego.

Pierwsze w tym roku wydanie cenionego magazynu „OMEGA. Idea Book dla branży funeralnej” zaplanowane jest na koniec lutego. Zgłoszenia chęci promocji na łamach czasopisma przyjmowane są do 4 lutego 2021.

Współpracy reklamowej towarzyszy bonus w postaci wizytówki firmowej zamieszczanej w czterech kolejnych wydaniach magazynu w dziale „poznaj partnerów biznesowych” – wizytówka składa się z logotypu, danych kontaktowych i krótkiego opisu działalności firmy (max. 400 znaków ze spacjami).

Magazyn „OMEGA – Idea Book dla branży funeralnej” powstał w 2015 roku z potrzeby wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań do polskiego sektora pogrzebowego. Poruszane w czasopiśmie tematy koncentrują się na trendach i nowościach z obszaru produktów funeralnych, ceremonii pogrzebowych, florystyki, kamieniarstwa, floty, marketingu oraz obsługi klienta. Magazyn „OMEGA” ukazuje się cztery razy w roku prezentując inspirujące rozwiązania, wpływające na rozwój branży funeralnej. Czasopismo skierowane jest do przedsiębiorców działających w branży funeralnej, którzy są zainteresowani wprowadzaniem innowacyjnych produktów, wyznaczaniem nowych standardów. Magazyn nieodpłatnie trafia do właścicieli 2412 zakładów pogrzebowych i krematoriów oraz zarządców cmentarzy na terenie całej Polski (liczba ta jest dynamiczna – na bieżąco aktualizujemy nasze bazy). Jest cenionym partnerem firm zagranicznych oraz organizatorów targów branżowych w Europie.

Przegląd wszystkich dotychczasowych wydań magazynu dostępny jest na stronie www.magazynomega.pl Zapraszamy do zapoznania się z jednym z wydań, które przygotowaliśmy w wersji interaktywnej: https://wydawnictwa.grupamtp.pl/mo/042020

 

Zapytaj o ofertę

Katarzyna Supa
Katarzyna Supa
Redaktor Naczelna
Bogumiła Niemiec
Bogumiła Niemiec
MANAGER DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW