Organizator: Grupa MTP

Nowy numer magazynu OMEGA, czytaj w wersji papierowej i online

Podziel się

Teraźniejszość buzuje pod wpływem emocji, jest niestabilna, polaryzuje się. Warto zachować spokój i trzeźwość umysłu. Skupić się na tym, co potrafimy robić, i robić to jak najlepiej potrafimy i możemy, w tym konkretnym momencie.

Magazyn „OMEGA. Idea Book dla branży funeralnej”, stawiając czoła wszelkim pandemicznym przeciwnościom, powraca w wersji drukowanej. Nie oznacza to, jednak że rezygnujemy z wersji interaktywnej, która została przez Was bardzo dobrze przyjęta ze względu na możliwości biznesowej interakcji – kliknięcie w podświetlone elementy e-wydania umożliwia przejście do strony internetowej czy napisanie wiadomości e-mail. Wierzymy, że te funkcjonalności będą dla Was pomocne w budowaniu relacji.

>> Czytaj online interaktywne e-wydanie

W tym wydaniu mobilizujemy Was do koncentracji na zdefiniowaniu wartości i kierowania się nimi w codziennym życiu oraz w zarządzaniu firmą. Naszym zdaniem w niepewnych czasach wartości są niezawodnym kompasem w podejmowaniu decyzji osobistych i biznesowych.

Obecny czas sprzyja cięciu kosztów. Czy oznacza to rezygnację z promocji usług lub produktów? A może teraz jest najlepszy czas na pokazywanie ich potencjalnym klientom? Na te i wiele innych pytań związanych z promocją i sprzedażą odpowiadamy w dziale MARKETING FUNERALNY. Zachęcamy Was również do dbania o obecność w internecie. Podpowiadamy jak założyć profil Google Moja Firma, czyli tak zwane mapki Google, dzięki którym Wasza firma jest bardziej widoczna w wynikach wyszukiwania. Tych, którzy nie są zdecydowani, czy próbować swoich sił w mediach społecznościowych, zachęcamy do zaprzyjaźnienia się Facebookiem, a tym, którzy już się odważyli, dostarczamy inspirujących pomysłów na angażujące posty.

>> Czytaj online interaktywne e-wydanie