Funeral Forum – cenne źródło wiedzy i inspiracji

W Poznaniu, dniach 9-10 listopada obędzie się Funeral Forum – wydarzenie szkoleniowo-konferencyjne dla branży funeralnej, które będzie miejscem inspiracji, źródłem nowości i trendów na tym rynku. Formuła i tematyka spotkania została tak przygotowana, aby uczestnicy od razu wprowadzali gotowe rozwiązania i zwiększali zyski.

Na wydarzenie zapraszają Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe.

I Funeral Forum skierowane jest do przedsiębiorców pogrzebowych, którzy podobnie jak przedsiębiorcy innych branż, muszą sprostać rosnącej konkurencji na rynku, śledzić zachowania konsumentów i reagować na zachodzące zmiany. Funeral Forum będzie z jednej strony miejscem czerpania praktycznej wiedzy, ale również areną spotkań, wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy uczestnikami. Program Funeral Forum oparty będzie na siedmiu zagadnieniach:

  • Świadomość – dokąd zmierza branża i czy trendy są dla każdego? Jak świadomie wdrażać innowacyjne produkty
  • Sprzedaż – jak widzą cię klienci i jak skutecznie trafić do nowego pokolenia nabywców usług funeralnych
  • Marketing – jak wykorzystać nowoczesne narzędzia marketingowe do promocji usług pogrzebowych
  • Przewaga – czy na pewno zrobiłeś już wszystko by wyprzedzić konkurencję
  • Wizerunek – jak prezentować siebie, swój produkt i usługi by wzbudzić zaufanie i zachęcić do zakupu
  • Skuteczność – jak efektywnie wykorzystać targi funeralne do zwiększania rozpoznawalności swojej marki
  • Psychologia – o empatii względem klienta w żałobie i względem siebie

Moderatorem spotkania, które pretenduje do największego wydarzenia drugiego półrocza tego roku, będzie dr Marek Borowiński umiejętnie łączący wiedzę z zakresu psychologii, marketingu i sprzedaży. Ten wybitny specjalista rozumie specyfikę punktu sprzedaży, patrzy na niego oczami klientów. Tym razem jego spojrzenie skieruje się na zakłady pogrzebowe. Uczestnicy Forum dowiedzą się w jaki sposób ich zakłady są postrzegane przez klientów, w szczególności klientów należących do „młodego pokolenia”.

Dlaczego Funeral Forum?

- Jako organizator targów MEMENTO Poznań jesteśmy blisko branży i chcemy pomóc właścicielom zakładów pogrzebowych oraz innym podmiotom, które działają w branży funeralnej w zdobyciu wyselekcjonowanej wiedzy, która przełoży się bezpośrednio na rozwój firmy – komentuje Robert Mieldziuk, dyrektor targów MEMENTO Poznań 2018. – Z naszych rozmów ze zwiedzającymi oraz obserwacji rynku wynika, że organizacja Funeral Forum jest po prostu konieczna. Świat zmienia się jak w kalejdoskopie, a kto tego nie zauważy, może dużo stracić – dodaje Mieldziuk.

W ciągu dwóch dni jesteśmy w stanie posiąść odpowiednią wiedzę i co najważniejsze, szybko ją wprowadzić w swoich firmach, by wyprzedzić konkurencję. Poza tym, to będzie doskonały moment na bezpośrednie rozmowy z ekspertami. Na uczestników wydarzenia będą czekać dodatkowe atrakcyjne bonusy.

>> CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ

 

.
ORGANIZATOR:
mtp_logo_spotkania.jpg
logotyp_wersja_pl.jpg
PARTNER GŁÓWNY:
psp_logo.jpg
PARTNERZY STRATEGICZNI:
logo_hearse.jpg

znicz_logo_przyciete.jpg

planet_car_logo.jpg

PARTNERZY:

shop_doctor.jpg

nurn.jpg

mortis.jpg

marketing_funeralny.jpg

moma_logo.jpg

plastmet_logo_czarne_cmyk1-01.png
logo.png

logo_nagle_sami.jpg

logo.jpg
PATRONAT MEDIALNY:

winieta_omega.jpg

gazeta_memento.jpg

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact