Aktualności
20.04.2018
FUNERAL FORUM 2018 już za miesiąc! Czy znasz już ekspertów tego wyjątkowego wydarzenia szkoleniowo-konferencyjnego z obszaru marketingu i sprzedaży? Sprawdź, o czym będziemy rozmawiać, jakie umiejętności rozwijać.

[ więcej ]


10.04.2018
Druga odsłona FUNERAL FORUM, wyjątkowego wydarzenia szkoleniowo-konferencyjnego z obszaru inspiracji, marketingu i sprzedaży, odbędzie się w dniach 25-26 maja 2018 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Celem Forum jest przekazanie nowoczesnej, praktycznej wiedzy z obszaru obsługi klienta, która przełoży się na efektywne prowadzenie firmy pogrzebowej.

[ więcej ]


27.03.2018
Już 5 kwietnia rozpoczyna się najważniejsza w naszym kraju wystawa motoryzacyjna, Poznań Motor Show 2018. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji oraz dla rodzin, które w wyjątkowej motoryzacyjnej atmosferze chcą spędzić czas. Tegoroczna edycja odsłoni zwiedzającym pojazdy w ramach czterech salonów.

[ więcej ]


21.03.2018
Zapraszam na Funeral Forum 2018, będę mówił o tym co jest ważne, by branża funeralna rozwijała się i profesjonalizowała dążąc do najwyższych standardów obsługi klienta.

[ więcej ]


19.03.2018
Mamy przyjemność zaprosić producentów i wszystkich zainteresowanych branżą na Funeral Forum. Nie mamy wątpliwości co do tego, że druga edycja tego wydarzenie będzie równie profesjonalna i merytoryczna jak pierwsza.

[ więcej ]


16.03.2018
Już po zeszłorocznym Funeral Forum, wiedziałem, że jak tylko znów nadarzy się okazja, należy wybrać się na to wydarzenie.

[ więcej ]


14.03.2018
Zapraszamy na jedyne wydarzenie w branży funeralnej tak nowocześnie i profesjonalnie odpowiadające na potrzeby zakładów pogrzebowych w Polsce. O ile można było się zastanawiać nad udziałem w pierwszej edycji wydarzenia, tak druga stanowi punkt obowiązkowy w kalendarzu wydarzeń branżowych.

[ więcej ]


13.03.2018
Dla producentów produktów funeralnych wydarzenie Funeral Forum jest dobrą okazją, aby zaprezentować wyniki swojej pracy konkretnemu gronu odbiorców – osobom decyzyjnym: właścicielom i zarządom domów pogrzebowych, którzy są zainteresowani unowocześnieniem swojej oferty, wyznaczaniem nowych standardów obsługi klienta.

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact