Aktualności
10.11.2017
Pierwsza edycja Funeral Forum spotkała się z dużym zainteresowaniem. Nowatorskie podejście, inspirujące tematy przyciągnęły przedstawicieli zakładów pogrzebowych i krematoriów, zarządców cmentarzy oraz producentów produktów funeralnych.

[ więcej ]


07.11.2017
Ostatnie 20 lat w Polsce to okres ogromnych przemian. Nastąpiły one przede wszystkim w świadomości Polaków: ich podejściu do własności prywatnej, w sposobie nabywania dóbr, zarabiania i wydawania pieniędzy. Dotyczy to także podejścia do uroczystości pogrzebowych.

[ więcej ]


06.11.2017
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe apeluje w sprawie podwyższenia kwoty zasiłku pogrzebowego do wysokości 6.000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z treścią komunikatu Stowarzyszenia.

[ więcej ]


06.11.2017
Coraz większymi krokami zbliża się pierwsza edycja Funeral Forum – jedynego na skalę krajową wydarzenia branży funeralnej. Już 9-10 listopada spotkamy się w Poznaniu! Sprawdź co przygotowali partnerzy!

[ więcej ]


05.11.2017
Do grona partnerów Konferencji FUNERAL FORUM dołaczyła firma Graverline.com oferujaca sublimacyjny system wykonywania tabliczek aluminiowych. O zaletach metody będzie można się przekonać w przerwach między prelekcjami.

[ więcej ]


03.11.2017
Koniec roku to czas refleksyjny. Sporządzamy podsumowania, snujemy plany na przyszłość. Jaki był mijający rok? Dokąd zmierzamy? Co chcemy osiągnąć? Mamy nadzieję, że to był dla Was dobry rok, a kolejny będzie jeszcze lepszy! Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu OMEGA Idea Book dla branży funeralnej!

[ więcej ]


25.10.2017
Co łączy takie firmy jak KODAK, NOKIA i PONTIAC? To firmy-legendy, które były liderami, doskonale znały rynek. Jednak ich szefowe „coś przegapili”, a kierowane przez nich firmy zbankrutowały…

[ więcej ]


16.10.2017
Funeral Forum jest nowym wydarzeniem w kalendarzu branży pogrzebowej, które odbędzie się w dniach 9-10 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Celem Forum jest przekazanie nowoczesnej, praktycznej wiedzy, która przełoży się na efektywne prowadzenie firmy w tej branży.

[ więcej ]