Aktualności
23.05.2017
W Poznaniu, dniach 9-10 listopada obędzie się Funeral Forum – wydarzenie szkoleniowo-konferencyjne dla branży funeralnej, które będzie miejscem inspiracji, źródłem nowości i trendów na tym rynku. Formuła i tematyka spotkania została tak przygotowana, aby uczestnicy od razu wprowadzali gotowe rozwiązania i zwiększali zyski.

[ więcej ]


18.05.2017
Najnowsze wydanie magazynu „OMEGA Idea Book dla branży funeralnej” zaczyna się od pytania: Czy chcielibyście być nieśmiertelni? Zapraszamy do refleksji i lektury całego magazynu – sporo w nim inspiracji i porad jak rozwijać biznes funeralny.

[ więcej ]


17.02.2017
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania magazynu „OMEGA – Idea Book dla branży funeralnej” znajdziesz w nim sporą porcję ciekawych produktów, które pokazano na targach MEMENTO Poznań i wiele więcej inspiracji jak rozwijać biznes funeralny.

[ więcej ]


13.01.2017
Tancerze You Can Dance zatańczyli w nowym spocie projektu Polska Moda. Zobacz piękną choreografię w loftowych halach MTP!

[ więcej ]


13.12.2016
Czy jest zapach, który uspokaja i koi nerwy? Jak zmysł węchu oddziałuje na emocje? Wiele znanych marek przekonało się, że marketing zapachowy jest efektywny.

[ więcej ]


08.12.2016
Marc van Ravensteijn bardzo dobrze wypowiada się o targach MEMENTO, bo ma świetne powody...

[ więcej ]


23.11.2016
- Spotkaliśmy na targach bardzo wielu nowych klientów z zagranicy, szczególnie zwróciłam uwagę na klientów z krajów rosyjskojęzycznych: z Estonii, Ukrainy, Białorusi, Rosji. Ale są też inni zwiedzający, na przykład ze Słowacji czy Słowenii - mówi pełnomocnik zarządu firmy Plastmet Agnieszka Palińska...

[ więcej ]