Aktualności
06.06.2018
6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

[ więcej ]


30.05.2018
Targi funeralne MEMENTO po raz kolejny zostały objęte certyfikatem wydawanym przez Polską Izbę Przemysłu Targowego.

[ więcej ]


26.05.2018
Zakończyła się II edycja FUNERAL FORUM. Przez dwa dni 65 profesjonalistów branży funeralnej z zapałem rozwiązywało kreatywne zadania związane z obsługą klienta, kształtowaniem nowych produktów i usług funeralnych. Była to pierwsza międzynarodowa odsłona Funeral Forum.

[ więcej ]


22.05.2018
W dniach 25 i 26 maja na FUNERAL FORUM w Poznaniu, poznasz prostą metodę, która w kilku krokach pozwala umieścić fotografię na całej powierzchni tablicy pogrzebowej.

[ więcej ]


21.05.2018
Po wielu pozytywnych komentarzach ze strony naszych zaprzyjaźnionych firm z branży pogrzebowej o poprzedniej edycji Funeral Forum, stwierdziliśmy jednogłośnie, że w najbliższej edycji nie może nas zabraknąć.

[ więcej ]


21.05.2018
Czytaj najnowsze wydanie magazynu „OMEGA” Idea Book dla branży funeralnej! Dowiesz się z niego W jakich kierunkach podążą europejska branża pogrzebowa oraz co zmienia RODO w codziennej działalności twojej firmy.

[ więcej ]


17.05.2018
Konferencja FUNERAL FORUM już za tydzień. Miło nam poinformować, że do grona partnerów wydarzenia dołączyła firma JML FUNERIS dostarczająca kompleksowe rozwiązania do kremacji i udzielająca wsparcia inwestorom.

[ więcej ]


16.05.2018
W Dusseldorfie odbyły się targi branży funeralnej BEFA. Przedstawiciele targów MEMENTO aktywnie uczestniczyli w wydarzeniu.

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact