Aktualności
11.07.2018
W tegorocznej edycji targów Memento swoje uczestnictwo potwierdziło już kilkadziesiąt firm. W ich gronie znalazła się również grupa zagranicznych przedsiębiorstw działających w branży funeralnej, które w tym roku pojawią się w Poznaniu po raz pierwszy. Zobacz, jakie firmy wezmą udział w targach MEMENTO!

[ więcej ]


04.07.2018
Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


04.07.2018
3 lipca senacka komisja rodziny, polityki senioralnej i społecznej oraz komisja ustawodawcza zarekomendowały odrzucenie projektu nowelizacji ustawy, który zakłada przyznanie rodzinie po śmierci bliskiej osoby zasiłku w wysokości 6 tys. zł.

[ więcej ]


27.06.2018
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

[ więcej ]


06.06.2018
6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

[ więcej ]


30.05.2018
Targi funeralne MEMENTO po raz kolejny zostały objęte certyfikatem wydawanym przez Polską Izbę Przemysłu Targowego.

[ więcej ]


26.05.2018
Zakończyła się II edycja FUNERAL FORUM. Przez dwa dni 65 profesjonalistów branży funeralnej z zapałem rozwiązywało kreatywne zadania związane z obsługą klienta, kształtowaniem nowych produktów i usług funeralnych. Była to pierwsza międzynarodowa odsłona Funeral Forum.

[ więcej ]


22.05.2018
W dniach 25 i 26 maja na FUNERAL FORUM w Poznaniu, poznasz prostą metodę, która w kilku krokach pozwala umieścić fotografię na całej powierzchni tablicy pogrzebowej.

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact