Aktualności
06.06.2017
7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

[ więcej ]


05.06.2017
Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

[ więcej ]


23.05.2017
W Poznaniu, dniach 9-10 listopada obędzie się Funeral Forum – wydarzenie szkoleniowo-konferencyjne dla branży funeralnej, które będzie miejscem inspiracji, źródłem nowości i trendów na tym rynku. Formuła i tematyka spotkania została tak przygotowana, aby uczestnicy od razu wprowadzali gotowe rozwiązania i zwiększali zyski.

[ więcej ]


18.05.2017
Najnowsze wydanie magazynu „OMEGA Idea Book dla branży funeralnej” zaczyna się od pytania: Czy chcielibyście być nieśmiertelni? Zapraszamy do refleksji i lektury całego magazynu – sporo w nim inspiracji i porad jak rozwijać biznes funeralny.

[ więcej ]


17.02.2017
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania magazynu „OMEGA – Idea Book dla branży funeralnej” znajdziesz w nim sporą porcję ciekawych produktów, które pokazano na targach MEMENTO Poznań i wiele więcej inspiracji jak rozwijać biznes funeralny.

[ więcej ]


13.01.2017
Tancerze You Can Dance zatańczyli w nowym spocie projektu Polska Moda. Zobacz piękną choreografię w loftowych halach MTP!

[ więcej ]


13.12.2016
Czy jest zapach, który uspokaja i koi nerwy? Jak zmysł węchu oddziałuje na emocje? Wiele znanych marek przekonało się, że marketing zapachowy jest efektywny.

[ więcej ]